UKR
Неділя 04 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ Каховці відбулись змагання паралімпійців до Міжнародного Дня людей з інвалідністю


30.11.2021

Минулого тижня відбулись змагання Каховської міської територіальної громади серед осіб з інвалідністю, присвячені Міжнародному Дню людей з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту, управлінням праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, та при підтримці адміністрації закладів, на базі яких відбувались заходи. Змагання проходили з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
В Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради відбулись змагання з бочче серед дітей. За підсумками змагань перше місце посів Михайло Іванов, друге місце - Анна Троян, третє - Тетяна Ніжикова.
На базі Комунального закладу Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись турніри з шахів та шашок-64 серед паралімпійців. За результатами змагань з шахів перше місце здобув Анатолій Мельничук, друге - Андрій Подаляко, третє - Сергій Кирющенко.
В змаганнях з шашок у заліку серед чоловіків першість була за Миколою Таберком, на другому місці - Віктор Дрочов, на третьому - Михайло Марченко. У заліку серед жінок перше місце посіла Валентина Подаляко, друге місце у Ірини Набойщикової, третє - за Марією Гриценко.
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами та кубками, учасники - грамотами за активну участь, а всі учасники дитячих змагань - заохочувальними призами від організаторів.

Фото: