Неділя 19 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулись змагання паралімпійців до Дня Перемоги

13.05.2019

З нагоди відзначення 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10 травня 2019 року в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись змагання серед паралімпійців з триборства (дартсу, боулінг, баскетбол) та стрільби з пневматичної гвинтівки. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради при підтримці адміністрації КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат».
      За підсумками змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки перше місце посів Алексєєнко Олексій, друге місце - Лещінський Андрій, третє - Ткаченко Віра.
      В триборстві кращим був також Алексєєнко Олексій, друге місце у Ткаченко Віри, третє здобула Вехова Лариса.
      Переможці та призери змагань у кожному виді були нагороджені грамотами і медалями від організаторів змагань. Алексєєнко Олексій, як абсолютний переможець змагань за сумою двох видів, відзначений почесним кубком.

(за інформацією Каховської філії
регіонального центру «Інваспорт»)