UKR
Понеділок 17 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбулись змагання до Дня Незалежності України.


29.08.2018

22 серпня в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись міські комплексні змагання з триборства та шашок серед паралімпійців. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради. За результатами змагань з триборства перше місце посів Дрочов Віктор, друге місце - Ткаченко Віра, третє місце - Кравченко Петро. В шашках-64 переміг Таберко Микола, друге місце посіла Подаляко Валентина, третє місце - Дрочов Віктор.

24 серпня в шаховому клубі при міському Палаці культури «Меліоратор» відбулись змагання відкритого міського турніру з шахів, присвяченого 27-й річниці Незалежності України. Організаторами турніру виступили Федерація шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці відділу культури (адміністрація МПК «Меліоратор»). Спонсорську підтримку у нагороджені призерів турніру надав приватний підприємець Олег Олійник.
В змаганнях взяли участь 15 шахістів (у т.ч. 2 кандидати у майстри спорту) з Каховки та Н.Каховки. За регламентом турнір проводився в два етапи: півфінальні групові змагання та фінал. До фінальної частини потрапили по три кращі спортсмени з двох груп. Боротьба за першість у фіналі тривала до останнього туру та принесла перемогу кандидату у майстри спорту з Каховки Євгенію Лозовичу. На другому місці - Єременко Сергій (Каховка), на третьому - новокаховчанин Володимир Єгоров. Кращий результат у заліку серед ветеранів показав Олег Пільщіков.
Цей турнір став завершальним етапом підготовки каховських шахістів до традиційного відкритого шахового турніру «Меморіал Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича», який відбудеться в каховському шаховому клубі з 8 по 16 вересня 2018 року. Реєстрація учасників 8 вересня з 9.00 в шаховому клубі МПК «Меліоратор».

24 серпня на баскетбольному майданчику по вул. Панкеєвській, 122 відбувся турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2006 р. н. та молодші, організований відділом у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти та ДЮСШ Каховської міської ради. За підсумками змагань, які проходили за коловою системою, перемогла команда «Шторм» у складі Даниїла Коваля, Єгора Чайки та Микити Кулькова. На другому місці команда «3+1» у складі Юлії Бірюкової, Карини Салуніної та Анни Дудки, на третьому - команда «Лейкерс» (Веніамін Коваль, Кирило Поклонський, Дмитро Мазур). переможці та призери нагороджені медалями та дипломами від організаторів.

26 вересня на території літнього майданчика «Рандеву» відбувся святковий відкритий міський турнір з шашок-64 (швидка гра). Організатори: Каховська міська шашкова Федерація, відділ у справах молоді та спорту. Підтримку в організації турніру та нагородженні переможців надав депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.
За першість в турнірі боролися 23 спортсмени з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Бериславського районів. У підсумку переможцем став Віктор Мануйло (Н.Каховка), на другому місці - Анатолій Горбач (Н.Каховка), на третьому - Володимир Дем’янюк (Каховка). У заліку серед жінок кращий результат у Ольги Мелехиної з Малокаховки, на другому місці Світлана Малецька (Каховка), на третьому - Ірина Леона (Каховка). Серед ветеранів: І - Юрій Гайович (Берислав), ІІ - Сергій Вітюк (Каховка), ІІІ - Василь Райляну (Берислав).