UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбулись урочисті заходи до Дня фізичної культури і спорту.


15.09.2017

З нагоди відзначення професійного свята всіх фізкультурників і спортсменів та в рамках проведення Олімпійського тижня 9 вересня 2017 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись традиційні урочисті заходи.
Організатори заходу: відділи Каховської міської ради у справах молоді та спорту, культури, освіти, міський Палац культури «Меліоратор», Каховський КЗ «ДЮСШ».
Учасниками урочистого святкового зібрання біля Дошки Пошани «Спортивна гордість Каховки» стали більше 150 представників фізкультурно-спортивного руху міста - спортсмени, тренери, викладачі фізичного виховання, фахівці галузі, ветерани фізкультури і спорту та юні вихованці ДЮСШ. Серед почесних гостей фізкультурного свята міський голова Андрій Дяченко, заступник міського голови Володимир Федченко, начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков, начальник відділу освіти Михайло Гончар, депутати міської ради, голови профільних депутатських комісій Маргарита Скрипниченко та Андрій Мовчан, ветерани фізкультурно-спортивного руху нашого міста.
Була продовжена добра традиція і на Дошці Пошани «Спортивна гордість Каховки» в цей святковий день з’явилися нові обличчя: Дмитра Семененка - Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Х Всесвітніх Ігор з неолімпійських видів спорту з пауерліфтингу, дворазового Чемпіон світу, триразового Чемпіона Європи, багаторазового Чемпіону України, рекордсмена світу, Європи та України з пауерліфтингу, а також Валерія Черепанова - Майстра спорту СРСР, багаторазового Чемпіону України з гирьового спорту серед ветеранів, триразового Чемпіону світу з гирьового спорту серед ветеранів, дворазового Чемпіону Європи серед ветеранів.
За досягнуті високі спортивні результати, сприяння підвищенню авторитету міста Каховки в суспільстві, вагомий внесок в розвиток фізкультурно-спортивного руху та з нагоди професійного свята Грамотами міського голови були нагородженя: Дмитро Семененко, Валерій Черепанов, Алла Ралко (тренер-викладач з шахів КЗ «ДЮСШ») та Марко Ніколюк (Майстер спорту України, учень ЗОШ № 5, вихованець відділення тенісу КЗ «ДЮСШ», чемпіон України з тенісу у парному розряді).
Подяками міського голови були відзначені:
- Суббота Олег Вікторович - тренер-викладач з легкої атлетики Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради;
- Комягіна Галина Михайлівна - активіст фізкультурно-спортивного руху;
- Єрастов Анатолій Дмитрович - викладач допризовної підготовки Каховської ЗОШ № 3;
- Бочко Альбіна Федорівна - медична сестра спортивного комбінату «Олімпійський»;
- Ткалін Віктор Михайлович - ремонтувальник площинних спортивних споруд спортивного комбінату «Олімпійський»;
- Маркелов Михайло Геннадійович -тренер-інструктор фітнес-клубу «КросФіт»;
- Загородня Юлія Юріївна - тренер-інструктор фітнес-клубу «КросФіт»;
- Шах Марія Олександрівна -тренер-інструктор фітнес-клубу «КросФіт»;
- Голуб Сюзанна Артурівна - тренер фітнес-клубу «Гранд»;
- Лобур Олена Яківна - тренер фітнес-клубу «Гранд»;
- Сахарчук Альбіна Олегівна - активіст фізкультурно-спортивного руху м. Каховки, член Каховської міської шашкової федерації;
- Біла Тетяна Леонідівна - вихователь ДНЗ № 7 «Джерельце»;
- Підяк Микита Віталійович - економіст з фінансових питань ТОВ «Опентек», активіст фізкультурно-спортивного руху.
Також у цей день Почесними грамотами та подарунками відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, були нагороджені фізкультурні активісти міста та юні каховські спортсмени (всього 40 осіб).
Під час святкового фізкультурно-спортивного дійства для присутніх виступали вихованці міського Палацу культури «Меліоратор» - співаки Арсеній Пастушенко, Вероніка Сібарова та Катерина Хиць та учениця Каховської ЗОШ № 5 Дар’я Харітонова.
Спортивне свято продовжилось змаганнями на спортивних спорудах міста.

Фото: