Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту».

01.11.2018

З 22 по 26 жовтня 2018 року в м. Каховці відбулись відкриті змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, бочче та легкої атлетики серед паралімпійців (осіб з інвалідністю), присвячені 25-річчю з дня заснування Українського та обласних центрів фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Організатори - Херсонський регіональний центр «Інваспорт» та Каховська філія регіонального центру «Інваспорт». Всього в змаганнях взяли участь 46 спортсменів-паралімпійців різного віку з Каховки, таврійська та Берислава.
Змагання з шахів, шашок та настільного тенісу проходили в приміщенні КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат». В турнірі з шахів переміг Захаров Костянтин, друге місце посів Подаляко Андрій, третє місце - Мельничук Петро.
В шашках перемогу святкував Кульбікаєв Олександр, друге місце посів Зелінський Володимир, третє місце посіла Радіонова Світлана.
В змаганнях з настільному тенісу перше місце посів Матко Дмитро, друге місце - Подаляко Валентина, третє місце - Лещінський Андрій.
Змагання з бочче відбулись в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради. За результатами змагань перше місце серед вихованців Центру посіла Жупина Анастасія, друге місце - Штерн Нікіта, третє місце виборов Ульченко Ілля.
Змагання з легкої атлетики відбулись на базі Таврійського реабілітаційного Центру. Найкращий результат серед каховчан за сумою багатоборства (стрибки з місця, метання тенісного м’яча, біг 30м) у Міхеєнко Ангеліни - перше місце серед дівчат та друге місце у загальному заліку.
Переможці та призери всіх змагань нагороджені грамотами та медалями ХРЦ «Інваспорт». А всі діти - учасники змагань у реабілітаційних Центрах нагороджені заохочувальними подарунками від Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради та спонсорів змагань.

М.Гриценко,
спеціаліст Каховської філії