UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ Каховці відбулись «Ігри патріотів»


21.08.2018

З нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України 18 серпня 2018 року в Каховці на стадіоні «Олімпійський» відбулись змагання ІІ-ої відкритої міської Спартакіади «Ігри патріотів» серед учасників АТО на Сході України.

Змагання проходили при підтримці міського голови Андрія Дяченка. Організаторами заходу виступили: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, відділ освіти (ДЮСШ Каховської міської ради), ГО «Учасники АТО «Скіф». Організаційну та спонсорську підтримку в проведенні Спартакіади надали: ПрАТ «Чумак», депутат Каховської районної ради Олександр Бойко, ТОВ «Тройка» (мінеральна вода «Каховка»), ГО «Громадянська відповідальність», ГО «Кордон»,  ФОП «Прийма», Каховське козаче товариство.

Загальнокомандну першість цього року виборювали такі команди: ГО «Учасники АТО «СКІФ» (Каховка), ГО «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка), ГО «Біла стріла» (Н. Каховка) та бійці 57-ї ОМПБР ЗСУ. Під час урочистої церемонії відкриття змагань учасників та чисельних вболівальників привітали каховський міський голова Андрій Дяченко, голова правління ГО «Учасники АТО «Скіф» Андрій Кудрич та генерал українського козацтва Юрій Михайлович Властов. Присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів, усіх українських вояків і патріотів хвилиною мовчання.

Учасники змагалися у особистому і командному заліку з таких видів спорту: легкоатлетична естафета (з елементами кросфіту) 5х80м, стрільба з пневматичної гвинтівки, стрільба з лука, збирання/розбирання автомату АК, жим штанги лежачі, гирьовий спорт та перетягуванні каната. Всі спортсмени продемонстрували добру фізичну та технічну підготовку, вправність та силу волі, незважаючи на дуже спекотну погоду цього літнього вихідного дня.

Кращі результати показали в окремих дисциплінах показали:

- л/атлетична естафета:

І - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

ІІ – «Скіф» (Каховка)

ІІІ – 57 ОМПБР ЗСУ

- перетягування канату:

І – «Біла стріла» (Н.Каховка)

ІІ - «Скіф» (Каховка)

ІІІ - 57 ОМПБР ЗСУ

- вправа з розбирання/збирання АК:

І - 57 ОМПБР ЗСУ

ІІ - «Скіф» (Каховка)

ІІІ - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

Кращий результат в особистому заліку у Олександра Андросова (57 ОМПБР ЗСУ)

- жим штанги:

І - 57 ОМПБР ЗСУ

ІІ - «Скіф» (Каховка)

ІІІ - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

Кращий особистий результат у Сергія Галагана («Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

- стрільба з лука:

І - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

ІІ - «Біла стріла» (Н.Каховка)

ІІІ - «Скіф» (Каховка)

Тут кращий результат показав Сергій Кузьменко («Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

- стрільба з пневматичної гвинтівки:

І - «Біла стріла» (Н.Каховка)

ІІ - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

ІІІ - «Скіф» (Каховка)

Кращий в особистому заліку – Михайло Нечеса («Біла стріла» (Н.Каховка)

- гирьовий спорт:

І - «Скіф» (Каховка)

ІІ - «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка)

ІІІ - «Біла стріла» (Н.Каховка)

Переможець у цьому виді в особистому заліку – Володимир Галкін («Скіф» (Каховка)

За підсумками запеклої та чесної спортивної боротьби перемогу у загальнокомандному заліку виборола команда ГО «Учасники АТО «Скіф». Друге місце посіли учасники з новокаховської команди ГО «Ніхто, крім нас», третє – ГО «Біла стріла» (Нова Каховка), на четвертому - 57 ОМПБР ЗСУ. Всі переможці, призери та учасники змагань були нагороджені кубками, грамотами, призами і подарунками від організаторів та спонсорів заходу, які спортсменам вручили перший заступник міського голови Олег Кожем’якін та Секретар Каховської міської ради Ірина Гончарова.

  А після завершення спортивних баталій на всіх учасників і вболівальників чекав смачний куліш від козаків Каховського козачого товариства та спілкування у колі старих бойових друзів.