UKR
Четвер 17 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбулась відкрита першість з вільної боротьби


09.11.2017

4 листопада 2017 року спортивна зала Кз «ДЮСШ» Каховської міської ради приймала учасників відкритої першості м. Каховки з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. В змаганнях, які були присвячені 55-річчю КЗ «ДЮСШ» та 74-річчю визволення Каховки від нацистських загарбників, взяли участь понад 150 юних борців з Херсонщини та Одещини. За перемогу в першості в різних вікових та вагових категорія змагалися представники 16 команд з Каховки, Нової Каховки, Берислава, Веселого, Отрадокам’янки, Чаплинки, Херсона, Кривого Рогу, Южного (Одеська обл.).
На урочистій церемонії відкриття змагань учасників привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков, директор КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради Віктор Чухрай та головний суддя турніру, тренер-викладач з боротьби вільної КЗ «ДЮСШ» Борис Біцуков.
За підсумками змагань вихованці відділення боротьби вільної Каховської ДЮСШ вибороли на вісім нагород різного ґатунку:
- Христина Литка - 1 місце (у ваговій категорії 26 кг),
- Дмитро Литка - 3 місце (21 кг),
- Олександр Шевельов - 3 місце (42 кг),
- Богдан Гусаров - 3 місце (35 кг),
- Олег Куліш - 3 місце (47 кг),
- Констянтин Макоїд - 3 місце (42 кг),
- Кирило Булдаков - 3 місце (38 кг),
- Єгор Логвінов - 3 місце (35 кг).
Також окремими відзнаками «За волю до перемоги» нагороджені Микита Кушин (29 кг) та Никита Темчук (29 кг), «Наймолодший борець» - Ярослав Кулаковський (21 кг), «За незламність духу» - Олексій Чальников та Роман Бжезицький (29 кг).
Переможці та призери змагань в усіх категоріях були нагороджені медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.