Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулась відкрита першість з хортингу.

12.04.2017

9 квітня 2017 року у місті Каховка (спортивна зала КЗ «ДЮСШ») відбувся традиційний відкритий міський турнір та відкрита першість Херсонської області з Українського Національного виду спорту хортингу у розділах «нокдаун», «форми» серед дітей, юнаків та дівчат, присвячений пам’яті воїна інтернаціоналіста Анатолія Кусайка. Організатори змагань: Херсонська обласна федерація нокдаун хортингу, відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти, КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради та Каховське міське товариства воїнів-інтернаціоналістів.
В змаганні взяли участь команди Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей. Всі спортсмени в змаганні продемонстрували гарну технічну, фізичну підготовку та міцний бойовий дух, а переможці та призери були нагороджені почесними дипломами та медалями від організаторів. Під час урочистої церемонії нагородження учасників привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков, голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін та голова Херсонської обласної федерації нокдаун хортингу Віталій Малашин.