Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулась першість зі стрільби серед паралімпійців.

11.10.2018

10 вересня 2018 року на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулась першість міста Каховки зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед паралімпійців (осіб з інвалідністю), присвячена Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації Каховського геріатричного пансіонату.

За результатами Першості перше місце у заліку серед жінок виборола Ткаченко Віра, друге місце посіла Коненко Наталія, третє - Подаляко Валентина.
   У заліку серед чоловіків перемогу святкував Зелінський Володимир, друге місце у Чекмазова Андрія, третє - у Марченка Михайла.
    Переможці та призери нагороджені почесними кубками, грамотами та медалями від організаторів а всі учасники змагань отримали заохочувальні подарунки від Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради.