UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ КАХОВЦІ МІЖ УЧАСНИКАМИ АТО РОЗПОДІЛИЛИ 160 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК


31.10.2017

        28 жовтня в актовому залі Каховської школи мистецтв відбулася довгоочікувана та хвилююча подія - розподіл земельних ділянок між учасниками АТО, які подали відповідну заяву до Каховського виконкому. Ділянки розподілили шляхом жеребкування - кожен підходив до виборчої урни і самостійно тягнув листок з адресним номером.

 

           Минулого тижня учасники АТО разом з комісією по перейменуванню визначилися з назвами вулиць, на яких будуть жити в майбутньому - Вулиця Захисників України, Добровольців, Волонтерів, Кримська, Покровська, а також провулок Скіфський. Це дало змогу перейти до завершального етапу - розподілу ділянок.

 

         Жеребкування чекали більше року, тому 28 жовтня на обличчях учасників АТО неможливо було не помітити радість разом з хвилюванням. Всього на захід прийшли 160 учасників АТО. Позачергово обрати ділянку без жеребкування надали можливість матерям та жінкам загиблих воїнів - Л. Ліфінцевій та Н. Волошиній. Далі, до вибору ділянки за алфавітним списком були запрошені усі присутні учасники АТО. Жеребкування тривало біля трьох годин, - учасники АТО хоч і виснажилися, але в кінці кінців залишилися задоволеними. Деякі підходили до урни з дітьми, яким і давали можливість витягнути “щасливий квиток”.

 

За словами міського голови Андрія Дяченко, Каховка - одне з небагатьох міст України, де учасники АТО можуть скористатися правом першочергового отримання земельної ділянки. На сьогодні до Каховського виконкому подано 229 заяв, хоча за проектом їх 272 - тобто, в резерві ще залишається 43 ділянки.

 

Завдяки нашим спільним старанням, а особливо роботі першого заступника Олега Кожемякіна та головного архітектора міста Сервіназ Джепаровій, була закінчена робота над проектом детального плану території V черги житлового масиву Свєтлово. Це дало змогу отримати земельні ділянки військовослужбовцям - учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців”, - зазначає міський голвоа.

 

Земельні ділянки призначені для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (272 ділянки приблизно по 8 соток). Крім цього, в проекті передбачено паркову зону, зону торгівлі, а також дитячий садок.

 

 

 

 

Фото: