Четвер 13 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці діти та дорослі змагалися в тенісних турнірах 10-11 та 18 липня

20.07.2020

10-11 липня 2020 року на тенісних кортах каховського стадіону «Авангард» (ПрАТ «КЗЕСО») вперше відбувся дитячий тенісний турнір «Кубок Камілли». Ініціатори та організатори турніру: ГО «Тенісний клуб «Каховка» при організаційній підтримці адміністрації стадіону «Авангард» ПрАТ «КЗЕСО».
Всього в турнірі взяли участь 4 хлопчики та 6 дівчат з Каховки, Н.Каховки, Миколаєва та Олешек. За підсумками змагань призерами стали:
1 місце - Малицька Ганна (Миколаїв)
2 місце - Журавко Настя (Миколаїв)
3 місце - Комягіна Камілла (Каховка)
Призери змагань, а також всі учасники були відзначені нагородами та подарунками від організаторів.

18 липня 2020 року на тенісних кортах стадіону «Авангард» (ПрАТ «КЗЕСО») відбувся відкритий аматорський тенісний турнір «Липнева прохолода». Організатори: ГО «Тенісний клуб «Каховка» при організаційній підтримці адміністрації стадіону «Авангард» ПрАТ «КЗЕСО».
Першість у турнірі розігрували в одиночному розряді десять тенісистів з Каховки, Н.Каховки, Малокаховки, Херсона. підсумки турніру:
1 місце - Дьомін Андрій (Нова Каховка)
2 місце - Комягін Петро (Каховка)
3 місце - Смирнов Євген (Каховка)
4 місце - Литвинов Вадим (Малокаховка)
5 місце - Вігуляр Олег (Малокаховка)
6 місце - Сєров Роман (Каховка)
7 місце - Кудрєв Олег (Херсон)
8 місце - Тищенко Олег (Каховка)
9 місце - Бабенко Андрій (Херсон)
10 місце - Котов Дмитро (Херсон)

За інформацією ГО «Тенісний клуб «Каховка»