UKR
Понеділок 11 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

V-Corp — проєкт підтримки бізнесів ветеранів


24.02.2021

В Україні стартував V-Corp - всеукраїнський проєкт підтримки ветеранів і ветеранок, які прагнуть відкрити або розвинути свій бізнес. Хочете стати підприємцем чи розвинути свій бізнес? Зв’яжіться з нами - ми точно допоможемо.
Працює Консультаційний центр. За номером 0800-213-190 можна безкоштовно отримати консультації та практичну допомогу з юридичних, податкових питань, щодо пошуку фінансування для бізнесу, просування товарів у соціальних мережах і на міжнародні ринки.
Створюється система наставництва (менторингу). Наші ментори готові передати власний діловий досвід і стати довіреними радниками для підприємців-початківців. Наставники в цьому проєкті - не випадкові люди. Вони довгий час допомагали українській армії як благодійники, деякі воювали. Задача ментора - ділитися ідеями та контактами, допомагати встановлювати цілі та мотивувати до їх досягнення, уберегти від ризиків і проблем. Якщо Ви маєте ідею проєкту і Вам потрібна практична допомога в реалізації, напишіть на адресу i.louk@savelife.in.ua.
Формується асоціація ветеранів - підприємців для захисту Ваших інтересів, забезпечення спільною підтримкою, налагодження партнерських зв’язків між учасниками. Якщо Ви маєте натхнення стати учасником Асоціації - заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/smtykBpY8KscepyR9.
Цей проєкт став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Повернись живим» за підтримки Державного департаменту США. Наші партнери - Асоціація підприємців-ветеранів АТО, Єдина служба правової допомоги.