UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбувся відкритий обласний юнацький турнір з футболу


25.11.2014

alt15-16 листопада у місті Каховка на спорткомплексі «Олімпійський» відбувся відкритий обласний турнір з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження ХОДЮФЛ, присвячений Дню працівників сільського господарства.

     У турнірі узяли участь 8 футбольних команд юнаків цієї вікової групи, а саме:
- «Колос - Бджоляр» с. Чкалове Новотроїцький район (Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»);
- «Колос - Освіта» с. Малокаховка Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос» та Каховський ДЮКФП);
- «Динамо» с. Дар’ївка Білозерський район (Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»);
- «Зміна» Новотроїцький район (ДЮСШ Новотроїцького району);
- «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
- «Освіта» м. Херсон (комплексна ДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації);
- «Кристал» м. Херсон (СДЮСШОР з футболу «Кристал» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації);
- «Авангард» м. Каховка (Каховський КЗ ДЮСШ).
Змагання відбулися фінансової та організаційної підтримки приватної агрофірми «Нове сторіччя» с. Фрунзе Іванівського району (директор Ігор Швед) та батьків учасників, за організаційної підтримки управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Олександр Маломуж), відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради (начальник Віктор Зубков), Каховського КЗ ДЮСШ (директор Віктор Чухрай).
         Організували і провели змагання Херсонська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України і Херсонська обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.
              За регламентом змагань команди змагалися за правилами клубу «Шкіряний м’яч» - 9 х 9 та були розділені на 2 групи А і В, по 4 команди в кожній, в яких вони зіграли між собою за коловою системою в одне коло (І раунд).
У ІІ раунді, команди які посіли І/ІІ місця в групових змаганнях розіграли між собою у матчах за системою «плей-офф» офіційні нагороди турніру, а команди, які посіли ІІІ/ІV місця в групах – V/VІІІ підсумкові командні місця.
         У підсумку проведених змагань чемпіоном відкритого обласного турніру з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження ХОДЮФЛ, присвяченого Дню працівників сільського господарства, стала команда команда «Освіта - 2003» м. Херсон (тренер Віталій Селецький, директор ДЮСШ Олена Любовецька).      Срібний призер – команда «Динамо» с. Дар’ївка Білозерський район (тренер Ігор Кузь, директор ДЮСШ Володимир Маломуж), бронзовий – команда «Кристал -2003» м. Херсон (тренери Андріан Золотов та Олександр Сапельняк, директор ДЮСШ Анатолій Жосан).
         Переможцям і призерам були вручені пам’ятні кубки, медалі, дипломи, вимпела ХОДЮФЛ, команді, що посіла V місце – кубки, дипломи та вимпела ХОДЮФЛ, решта команд дипломи і вимпела ХОДЮФЛ, і всі команди отримали також солодкі призи від спонсора турніру Ігоря Шведа.
         Цим турніром завершується серія змагань з 5 відкритих обласних турнірів для команд юнаків 2003/2004 років народження сезону 2014/2015 років ХОДЮФЛ, у яких узяли участь 35 команд. Як показали ці турніри, юні футболісти ростуть в плані спортивної майстерності прямо на очах.


В.А.Роль,
Голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,
Виконавчий директор ХОДЮФЛ, головний суддя турніру