UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В КАХОВЦІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ШАХОВИЙ СЕЗОН


06.01.2015

     3 та 4 січня 2015 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з шахів (блискавична гра) 2015 року, організований міською Федерацією шахів спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради. Благодійну спонсорську допомогу в організації шахової першості надав приватний підприємець Олег Анатолійович Олійник.

    В турнірі, який відкривав новий шаховий сезон, взяли участь 38 спортсменів різного віку з Каховки та Н.Каховки (25 чоловіків, 2 жінки та 11 юних шахістів каховської ДЮСШ).
    Першість розігрувалась в два етапи. 3 січня відбулись півфінали за коловою системою (в два кола), а 4 січня відбувся фінал (також за коловою системою) за участю 12 найсильніших шахістів за підсумками півфіналу. Протягом усього турніру між суперниками точилась напружена і безкомпромісна спортивна боротьба, яка, у підсумку, принесла перемогу найбільш титулованим та досвідченим спортсменам з високим шаховим рейтингом.
    Чемпіоном міста Каховки з блискавичних шахів 2015 року став майстер ФІДЕ Микола Гриценко, який набрав у фіналі 20 очок з 22-х можливих. На другому місці – кандидат в майстри спорту Максим Усанов (19,5 очок), на третьому – міжнародний майстер Юлія Зінкевич (15,5 очок). Четверту та п’яту сходинки у турнірній таблиці здобули кандидати в майстри спорту Дмитро Кузьоминський (12 очок) та Артур Ралко (11 очок).
    Кращі результати серед ветеранів показали Володимир Грушковський (Н.Каховка) – 11 очок, кмс Євгеній Лозович (9,5 очок) та Олег Пільщіков (7,5 очок).
    Призери чемпіонату міста були відзначені почесними грамотами, медалями та цінними призами.

    10 січня 2015 року о 10.00 в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» стартує черговий Чемпионат м. Каховки 2015 року з швидких шахів (за швейцарською системою та контролем часу 20 хв. на партію).
    До участі в першості запрошуються усі бажаючі шахісти з достатнім рівнем підготовки.

О.Пільщіков,
головний суддя змагань