П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

УВАГА! В КАХОВЦІ ВВОДИТЬСЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!

26.02.2022

На підставі чинного по всій Україні військового стану, заяви секретаря РНБО Олексія Данилова про те, що в разі потреби рішення подібного роду прийматимуться на місцевому рівні, враховуючи, що фактично управління ситуацією перейшло до рук міської влади та огляду на факти пограбувань та мародерства, що частішають, я вводжу на території всієї Каховської міської територіальної громади КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИННУ - з 22.00 до 6.00 з 26.02.2022 року.
Так, згідно із Законом України «Про правовий режим воєнного стану» ст. 8, п. 5, комендантська година - «заборона перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень», у цей час буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень. Їх матимуть виключно працівники підприємств та громадських формувань, що будуть організовувати громадський порядок на вулицях нашого міста. Прошу з розумінням до цього поставитися. Це вимушені заходи для вашої безпеки!
Комендантський патруль має право затримати людину та перевірити документи, щоб з’ясувати, чи може вона перебувати на вулиці у цей час. Патруль також має право встановити причину порушення комендантської години. У разі потреби комендантський патруль може проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень та житла затриманих громадян. У разі навмисного опору може застосувати фізичну силу або спецзасоби.
Сформовані патрулі будуть на базі громадського формування ЩИТ разом з активістами, волонтерами та іншими патріотичними громадянами, які готові захищати своє місто.
Інформувати про порушення у місті можна буде за телефонами:

Матвієнко Петро 066 122 57 73
Дорохін Юрій 099 291 49 15
Комягін Петро 050 963 55 70

Комендантська година починає діяти з 26 лютого 2022 року. Із сьогоднішнього дня.
Ми захищаємо своє місто.

Каховський міський голова Віталій Немерець