П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Увага! Ускладнення погодних умов 12 лютого!

11.02.2021

Завтра, 12 лютого, у зв’язку з переміщенням південного циклону в Херсонській області очікується ускладнення погодних умов: вночі та вранці дощ з переходом у мокрий сніг, вдень мокрий сніг та сніг; на дорогах ожеледиця; пориви західного вітру 15-20 м/с; протягом дня різке зниження температури повітря до 3-8° морозу.

13-18 лютого очікується подальше зниження температури до 10-15° морозу.

Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтий).

Згідно з інформацією Центру громадського здоров’я МОЗ України наводимо головні правила безпеки під час ожеледиці:

- Не поспішайте: що повільніше ви йдете, то меншим є ризик впасти і травмуватися.

- Не тримайте руки в кишенях: це дуже допоможе при падінні.

- Присядьте, якщо відчуваєте, що втрачаєте рівновагу: це допоможе втриматися на ногах, а у разі падіння — падати буде не так високо і не так боляче.

- Сконцентруйтеся, коли переходите дорогу: гальмівний шлях при ожеледиці значно збільшується.

- Не взувайтесь у чоботи на високих підборах: ідеальний варіант — зручне взуття з рельєфною підошвою.

- Навіть якщо не одразу, а через деякий час після падіння почала боліти голова, з’явилася нудота чи біль у суглобах — терміново зверніться до лікаря!

Правила безпеки на дорозі у зимовий період:

- Чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху.

- Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху.

- Уникайте різкого гальмування та маневрування транспортним засобом.

- Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ, знижуйте швидкість до мінімуму.

- Якщо маєте таку можливість, краще перенесіть поїздку або користуйтеся автомобілем у світлу пору доби.

- Не забувайте і про технічний стан свого транспортного засобу: перевірте ефективність роботи гальмівної системи, функціонування зовнішніх освітлювальних приладів, елементів очищення та обігріву вікон, а також потурбуйтеся про зимові шини для транспортного засобу.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій звертайтеся до відповідних служб за телефонами:
- диспетчерська служба Каховського міськвиконкому: 1505, (05536) 4-00-65;
- відділення поліції №1 (м.Каховка) Каховського районного відділу поліції: (05536) 2-07-02;
- рятувальна служба Каховського міськрайонного управління ДСНС (13 ДПРЧ): (05536) 2-07-01;
- служба екстреної (швидкої) медичної допомоги: (05536) 2-07-03;

- дорожня служба філії «Каховська ДЕД»: (05536) 2-60-95.

Шановні мешканці Каховської міської територіальної громади, будьте уважними та бережіть себе!

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Liberation Serif", "Times New Roman", serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "Noto Sans CJK SC Regular"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; }a:link { }