UKR
Субота 20 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Успіхи каховських боксерів


16.03.2016

З 11 по 13 березня 2016 року в м. Херсоні відбулись змагання з боксу серед юніорів за програмою VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року, присвячених 25-й річниці Незалежності України, та чемпіонат області серед молоді та жінок, в яких взяли участь 108 спортсменів (60 юніорів, 26 осіб молоді та 22 жінок) з міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Голої Пристані, Генічеського, Голопристанського, Цюрупнського, Білозерського, Нововоронцовського, Новотроїцького, Скадовського та Чаплинського районів. Добре виступила в цих змаганнях команда м. Каховки (КЗ "ДЮСШ") під керівництвом тренера-викладача Дмитра Мальцева.
Переможцями обласних молодіжних ігор у своїх вагових категоріях стали каховчане Григорій Присташ (46 кг) та Єгор Плетьонкін (70 кг). У Дениса Голошкіна (54 кг) - "срібна" нагорода, у Сергія Кучерова (75 кг) - "бронза".
У загальнокомандному заліку збірна команда м. Каховки зайняла четверте місце. Перемогу у VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року з боксу здобула збірна команда міста Херсона, другими стали спортсмени Цюрупинського району, третіми - Генічеського району.

Фото: