П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Успіхи каховчан на тенісних кортах

29.09.2020

6 вересня 2020 року на тенісних кортах каховського стадіону «Авангард» відбувся відкритий аматорський тенісний турнір серед чоловіків (парний розряд), присвячений Дню машинобудівника. Організатор турніру - ГО «Тенісний клуб «Каховка» (голова правління В.П.Комягін) при організаційній підтримці адміністрації стадіону «Авангард» (ПрАТ «КЗЕСО»).
В турнірі взяли участь 8 пар тенісистів з Каховки, Кривого Рогу, Н.Каховки та Малокаховки. За підсумками змагань перемогла пара Тараненко Олександр (Кривий Ріг)/Володимир Комягін (Каховка). На другому місці пара Петро Комягін (Каховка)/Валерій Яковенко (Н.Каховка), на третьому - Борис Ніколюк/Сергій Прокопович (Каховка).

27 вересня 2020 року в м. Херсоні на тенісних кортах «Вікторія» відбувся відкритий турнір з тенісу серед чоловіків (парний розряд) «Кубок Дружби», в якому взяли участь 11 пар спортсменів з Херсона, Миколаєва, Кривого Рогу, Каховки. За підсумками турніру призові місця розподілились наступним чином:
І місце - Тараненко Олександр (Кривий Ріг)/Володимир Комягін (Каховка);
ІІ місце - Олег Соколов/В’ячеслав Пронін (Херсон);
ІІІ місце - Сергій Гейко/Сергій Панченко (Херсон).