Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Успіх каховчанина на обласних шахових змаганнях.

21.01.2019

З 18 по 20 січня 2019 року в Херсоні на базі ДЮСШ з шахів і шашок відбулись змагання чемпіонатів області з блискавичних (бліц) та швидких (рапід) шахів серед чоловіків, жінок та ветеранів. Серед учасників шахової першості був представник Федерації шахів м. Каховки, першорозрядник Олег Олексійович Пільщіков.
У чемпіонаті області з бліцу взяли участь 60 учасників, серед яких міжнародний гросмейстер, шість майстрів спорту та 10 кандидатів у майстри. Наш земляк не загубився у такій іменитій компанії та достойно представив каховську шахову школу на обласному рівні. турнір проходив за швейцарською системою у 9 турів та контролем часу 3 хв.+2 сек. на кожний хід до кінця партії. У загальному заліку з бліцу Олег Пільщіков посів з 5 очками 19 місце та здобув срібну медаль у заліку серед ветеранів. А перемогу в чемпіонаті області з бліцу святкував міжнародний майстер Єгор Богданов (8 очок).
В першості з швидких шахів взяли участь 48 учасників (у т.ч. - 3 майстри спору та 8 кандидатів у майстри спорт). Тут знову переміг Єгор Богданов, який набрав 9 очок з 9 можливих. Наш земляк у загальному заліку фінішував п’ятнадцятим (5 очок), а ось у заліку серед ветеранів цей результат дозволив Олегу Пільщікову вдруге стати срібним призером - тепер у швидких шахах.
Чемпіонкою області з блискавичних та швидких шахів серед жінок за підсумками змагань стала майстер спорту Ірина Барчук.