UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Урочисте зібрання фізкультурно-спортивної громадськості м. Каховки


12.09.2016

Указом Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94 в Україні було встановлено День фізичної культури і спорту, який відзначається щорічно у другу суботу вересня. З нагоди відзначення професійного свята всіх фізкультурників та спортсменів 10 вересня 2016 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись традиційні святкові спортивно-масові заходи. Організатори заходів - відділи Каховської міської ради у справах молоді та спорту, культури, освіти, міський Палац культури «Меліоратор», Каховський КЗ «ДЮСШ».
Учасниками урочистого святкового зібрання біля Дошки Пошани «Спортивна гордість Каховки» стали близько 150 представників фізкультурно-спортивного активу міста Каховки - спортсмени, тренери, викладачі фізичного виховання, фахівці галузі, ветерани фізкультури і спорту та юні спортсмени.
Спортивну громадськість нашого міста вітали почесні гості міський голова Дяченко Андрій Андрійович, багаторічний керівник міського відділу з питань фізичної культури та спорту, ветеран фізкультурно-спортивної галузі Коротких Тетяна Романівна, заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Кашулін Сергій Геннадійович, депутат міської ради, голова депутатської Комісії з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я, директор Каховської ЗОШ № 3 Макаров Олександр Миколайович, ветерана спорту, представник Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Кисельов Борис Володимирович та директор Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради Чухрай Віктор Петрович.
Була продовжена добра традиція, коли на День фізичної культури і спорту на Дошці Пошани «Спортивна гордість Каховки» з’являються нові обличчя - нові спортивні «зірки» Каховщини. Цього разу до Дошки Пошани було внесено 24-річного каховчанина Дмитра Бедніна - Майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу за версією WAKO, переможця Кубку світу з кікбоксингу 2016 року, бронзового призера Кубку Європи (2012), переможця Кубку України (2016), неодноразового Чемпіона України, переможця та призера міжнародних і всеукраїнських змагань з кікбоксингу WAKO, який тренується під керівництвом Юрія Маломужа в спортивному клубі «Акцент» (м. Н.Каховка).
За досягнуті високі спортивні результати, сприяння підвищенню авторитету міста Каховки в суспільстві, вагомий внесок в розвиток фізкультурно-спортивного руху та з нагоди професійного свята Дмитра Бедніна було нагороджено Почесною грамотою міського голови, яку з рук керманича міста отримав батько спортсмена - Євген Олександрович. Сам же спортсмен саме в цей святковий день подарував своїм землякам ще одну вагому спортивну перемогу, здобувши в Черкасах звання Чемпіона України з кікбоксингу в розділі К-1 (вагова категорія 75 кг). Так тримати, Дмитро!
Також у день професійного свята Подяками міського голови, Почесними грамотами та цінними подарунками відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, подарунками Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України були нагороджені фізкультурні активісти міста, спортсмени, тренери, фахівці та ветерани галузі, юні вихованці КЗ «ДЮСШ» (всього 73 особи).
За вагомий внесок в розвиток фізкультурно-спортивного руху міста були також відзначені каховські фітнес клуби «Гранд» (ФОП Мунтян Л.Г.) та «КросФіт» (ФОП Москаленко В.А.), Федерація шахів м. Каховки (голова правління Ктітор О.В.) та Каховська міська шашкова федерація (голова правління Чорнощоков К.М.). Нагородження проводили почесні гості зібрання.
Протягом всього дійства святковий настрій серед присутніх добре підтримували майстри культури каховського Палацу «Меліоратор» - керівник колективу Ольга Гавриленко та її юні вихованці-співаки Арсеній Пастушенко і Вероніка Сібарова.
Спортивне свято продовжилось змаганнями на спортивних спорудах міста. В цей день на стадіоні «Олімпійський» відбулись вирішальні футбольні баталії змагань «Шкіряний м’яч» серед команд юнаків 2005 р. н. загальноосвітніх шкіл міста. На літньому майданчику «Рандеву» за першість у святковому відкритому турнірі з шашок-64 сперечались представники з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Бериславського районів. А ввечері на с/к «Олімпійський» відбувся матч-відповідь ¼ фіналу чемпіонату Херсонської області з футболу серед ветеранів між командами СК «Каховка» - «Схід» (Херсон).

 

 

Фото: