П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ КАХОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ В ГОСТЯХ У КАХОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

19.03.2019

18 березня в міськвиконкомі відбулося традиційне знайомство активістів учнівського парламенту ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради. В зустрічі взяла участь і практикантка відділу у справах молоді та спорту 2018 року Віроніка Блищук (ЗОШ № 1), яка провела оглядову екскурсію по відділам міської ради, а представники відділів розповідали про напрямки їх роботи: загальний відділ (Рашевський Г.Л.), центр надання адміністративних послуг (Батуріна Н.В.), архівний відділ (Зуєв С.В.), відділ ведення Державного реєстру виборців (Савушкін Ю.О.), відділ у справах дітей (Губка М.В.), відділ у справах молоді та спорту (Зубков В.А.), відділ реєстрації місця проживання осіб (Зіняк І.С.), відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (Мігас О.Г.) тощо. Ліцеїсти поспілкувались з міським головою Андрієм Дяченко. На завершення оператор комп’ютерного набору загального відділу міської ради Геннадій Суботін розповів ліцеїстам як працює система "Голос" в Каховській міській раді. Вони змогли також взяти також участь в навчальному "голосуванні".