UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУчнівські олімпіади проходитимуть у нових умовах та із дотриманням протиепідемічних норм


13.11.2020

Карантин накладає свої корективи на освітній процес в школах. Однак, освітні заклади Каховки працюють в звичному режимі. Управління освіти Каховської міської ради повідомляє, що з другої половини листопада розпочнуться традиційні учнівські олімпіади.
Як і в якому форматі все буде проходить цьогоріч?
Відповідно до наказів МОН України, обласних наказів та рекомендацій щодо проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка, XXІ Міжнародний конкурсу з української мови ім. П.Яцика управлінням освіти будуть проведені вказані олімпіади та конкурси з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
В період з 16 листопада по 21 грудня, щопонеділка, в кожній школі будуть проводитися міські етапи олімпіад та конкурси знавців української мови згідно з графіком та завданнями Херсонської академії неперервної освіти.
Олімпіади з базових дисциплін будуть проводитися з наступних предметів: українська мова і література, хімія, фізика (7-11 класи), математика (5-11 класи), історія, біологія, основи інформатики, географія, англійська, німецька та французька мови (8-11 класи), астрономія, екологія (10-11 класи), основи економіки, інформаційні технології, трудове навчання, російська мова, основи правознавства (9-11 класи).
Каховщина завжди була лідером області по якості навчальних досягнень з поглибленого вивчення предметів, гідно представляла Херсонську область на Всеукраїнському рівні. Продовжуємо тримати високу планку результативності та розвитку інтелектуального потенціалу нашої учнівської молоді в нових умовах, дотримуючись правил безпеки та збереження здоров’я!
Успіхів нашим дітям! Витримки та здоров’я усім!