UKR
П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУЧНІ І ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ


19.02.2016

Напередодні 20 лютого, коли вся Україна схилила голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час XXI століття, в школах міста навчальний день розпочався виконанням Державного Гімну та хвилиною мовчання. В усіх класах відбулися години спілкування, присвячені цій події, переглянуто фільми «Зима, що нас змінила», «Як це було насправді».
Вчитель історії ЗОШ № 1 Олег Терещенко провів відкрите спілкування з учнівською молоддю про події Революції гідності. У вестибюлі школи створено куточок пам’яті та відбувся тематичний випуск шкільного радіо.
Учні 7-б класу СЗОШ № 2 разом з класним керівником та вчителем історії Тетяною Зубковою поклали квіти до пам’ятної дошки Олегу Ліфінцеву.
В ЗОШ № 4 вчителі Наталя Рассолова та Світлана Ступка організували тематичну виставку, де кожен бажаючий міг поставити свічку в знак вшанування кривавих подій на Майдані. Шкільний хор виконав Державний Гімн України, а потім відбулася лінійка-реквієм «Ми - пам’ятаємо», підготовлена вчителем історії Сергієм Ткаченко.
В ЗОШ № 6 проведені Уроки мужності, на які були запрошені воїни-афганці Костянтин Мєшков та Олександр Козуб, у кабінеті історії вчителем Оленою Муравською оформлено виставку, яку відвідали всі учні школи.
Вікторія Коврижна, вчитель історії ЗОШ № 3, провела відкритий урок пам’яті «Революція гідності». В гімназії та ЗОШ № 5 старшокласники також переглянули та обговорили згадані фільми.
Пам’ятаймо всіх Героїв, які поклали голови за наше майбутнє - сьогодні, завтра, завжди!

 

 

Фото: