UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУЧНІ ЗУСТРІЛИСЬ З ВОЇНАМИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМИ


23.06.2014

На тому тижні було організовано зустріч старшокласників та молоді міста з представниками міської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів. В минулому році організації виповнилося 25 років. До неї має право вступити кожен громадянин. Вона налічує всього 167 членів (114 афганців та 62 інтернаціоналістів). На зустрічі був присутній міський голова Олександр Карасевич, який зазначив, що воїни-інтернаціоналісти проводять велику патріотичну роботу та закликав інші організації брати з них приклад. У організації є мета, а саме: захист дітей, воїнів, інвалідів. Вони прагнуть, щоб наша держава була могутньою і щоб ми були у дружніх стосунках з усіма державами світу. Взагалі вони прагнуть миру. Прагнуть усі конфлікти вирішувати тільки переговорами, адже люди можуть відбудувати мости, школи, будівлі, але люди ніколи не зможуть повернути життя померлим солдатам, які виконали свій обов'язок.

 Зустріч відвідали і представники ОБСЄ (28 чоловік з різних країн), метою яких є моніторинг дій, які відбуваються в Україні. Вони будуть знаходитись тут з першого квітня по вересень, а відповідати за Херсонську та Миколаївську області.

Після зустрічі учні ділилися своїми враженнями. Учениця ЗОШ № 5 Віра Вовк розповіла, що їй приємно було бути на цій зустрічі, і вона сподівається, що таких зустрічей буде як найбільше у нашому місті, щоб на цих заходах були присутні не тільки школярі, а й усі жителі нашого міста, яким не байдужа доля України. Під час таких зустрічей у людей виховується патріотизм та з’являється бажання зробити усе, щоб їхня Батьківщина процвітала. Тому Віра закликає усіх брати участь у цих заходах та проводити їх самим, якщо є можливість. Адже просто словами ми нічого не здобудемо, а спільною працею ми досягнемо великих успіхів.

Фото: