Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

УЧАСНИКИ КЛУБУ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ ОБМІНЯЛИСЬ ДОСВІДОМ

16.05.2016

13 травня у Новій Каховці в приміщенні антикафе "THIRD PLACE" відбулось засідання клубу громадського діалогу на тему "Дорогу молодим! Як зробити культурне і молодіжне життя міста кращим" в рамках проекту "Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу". Серед учасників: начальники відділів у справах молоді і спорту Новокаховської і Каховської міських рад, представники молодіжних громадських організацій Нової Каховки і Каховки, представники студентських колективів, активісти, керівник Новокаховської картинної галереї Олена Михайленко, експерти проекту з Каховки (Олег Батурін) та з м. Чугуїв Харківської області (Роман Гноєвий). У засіданні взяли участь і три члена міської Ради з питань молодіжної політики: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, член Каховської Відкритої ліги КВН Олександр Мошенський та член ініціативної групи "Нічна мана" Ольга Радіонова. На засіданні обговорювались наступні питання: "Про проект "Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу"" (Р.Гноєвий), "Кращі практики місцевого самоврядування: досвід розвитку співпраці влади та молодої громади міста" (В.Зубков, О.Мошенський, О.Радіонова), "Молодіжні ініціативи в Нової Каховці" (Наталія Таран, Вікторія Костенко), "Молодіжні ініціативи і культурне життя" (Юрій Самсон, Оленга Михайленко). Відбувалась робота в групах, основним завданням якої було - "Як зробити культурне і молодіжне життя міста кращим". Підводячи підсумок засіданню, експерт по Новій Каховці Олег Батурін подякував присутнім за активну роботу, яка дасть можливість сприяти активізації молодіжних ініціатив Нової Каховки та Каховки. На завершення він пообіцяв, що в рамках проекту передбачені іще додаткові засідання. Проект виконується Щецинським навчальним центром Фундації розвитку місцевої демократії (Польща) у співпраці з МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» (Україна). Проект здійснюється завдяки співфінансуванню Польсько-Канадійської Програми Підтримки Демократії, що фінансується Урядами Канади та Польщі.