Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

У всіх лікарнях Херсонщини можна оформити е-лікарняний

06.10.2021

Щоб отримати лікарняний, більше не потрібно збирати стопку паперів та бігати із нею по різних установах, адже в Україні запровадили електронний лікарняний.

Скористатися нововведенням можуть й жителі Херсонщини. Усі лікарні області можуть видавати е-лікарняні, оскільки вони підключені до медичної інформаційної системи, що й дозволяє видавати електронні лікарняні.

Ще один плюс е-лікарняних - захищена система, через яку неможливо видати довідку «заднім числом», тобто відпадає можливість підробки лікарняних. Крім того, ця система у перспективі допоможе збирати та аналізувати інформацію стосовно захворюваності населення.

Впровадження е-лікарняних - спільна робота Міністерства охорони здоров’я, Мінсоцполітики, НСЗУ, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування за підтримки програми EGAP та фонду Східна Європа.

Відповіді на найпоширеніші питання стосовно е-лікарняного за посиланням: https://cutt.ly/XECh7H3 .

Інформація з офіційного сайту Херсонської обласної державної адміністрації