UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ТА ПЛАНУЄТЬСЯ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ


10.02.2016

У Каховському міськрайонному центрі зайнятості 09 лютого 2016 року відбувся семінар для роботодавців м. Каховки та Каховського району на тему: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників». У заході прийняло участь 5 представників роботодавця.
Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Діденко надала інформацію про порядок та строки подання звітності при масовому вивільненні, надала присутнім бланк звіту 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та розповіла про правила його заповнення. Під час проведення заходу спеціаліст Каховського міськрайонного центру зайнятості відповіла на всі питання, що виникли у роботодавців.
Також міськрайонний центр зайнятості анонсував, що 15 лютого 2016 року об 11:00 в актовому залі Каховського міськрайонного центру зайнятості відбудеться міні-ярмарок вакансій з Державною пожежно-рятувальною частиною 13 у Херсонській області на вакантні посади: водія автотранспортних засобів категорії С, пожежного-рятувальника та диспетчера. На всі вакансії графік роботи змінний, заробітна плата від 3000 грн, стаж роботи на водія не менше 3 років, на диспетчера та пожежного-рятувальника без вимог до стажу (будуть проходити професійне навчання).


Інформація та фотографії Каховського міськрайонного центру зайнятості

 

Фото: