UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУ селі Коробки ремонтують заклади соціальної сфери


09.09.2021

У Коробківському старостинському окрузі розпочато ремонтні роботи в закладах соціальної сфери за сприяння міського голови Віталія Немерця та ГО «Рідна земля» (голова ГО — Ірина Барах)

       У Коробківському закладі загальної середньої освіти відремонтовано туалетну кімнату згідно з вимогами санітарних норм за наявності інклюзії. По всьому периметру будівлі відновлено 235 метрів відмостки.

       У закладі дошкільної освіти проводиться капітальний ремонт приміщення їдальні для створення належних умов на харчоблоках: стіни та підлогу буде облицьовано плиткою, буде зроблено стелю з гіпсокартону, замінено двері, оновлено вентиляцію на харчоблоці.

       У приміщенні амбулаторії проводиться капітальний ремонт: вже відремонтовано маніпуляційний кабінет та кабінет прийому громадян, планується встановити пандус для створення безбарʼєрного середовища для маломобільних груп населення.

       Також розпочато роботи із модернізації та запуску в експлуатацію другої артсвердловини з метою забезпечення цілодобової подачі води мешканцям села. Для цього закуповується нове обладнання, труби, економний глибинний електронасос. Планується оновлення водонапірної башти.

 

Фото: