Вівторок 21 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

У разі стаціонарного лікування коронавірусної хвороби ЗА ВЛАСНИЙ РАХУНОК — звертайтеся з письмовою заявою на імʼя міського голови

02.09.2021

У звʼязку з погіршенням епідемічної ситуації в Херсонській області та в цілому по Україні із захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19 повідомляємо, що стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, надається безкоштовно закладами охорони здоровʼя, що уклали договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
Протягом І півріччя 2021 року на імʼя міського голови неодноразово надходили звернення від громадян з приводу лікування коронаврусної інфекції в стаціонарі комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» за кошти хворого. Для підтвердження неправомірності дій з боку керівництва лікарні та порушенням умов Договору з Національною службою здоров’я України були надані чеки з аптечних закладів про закупівлю лікарських засобів. Кошти, які були витрачені на лікарські засоби, необхідні для надання медичної допомоги (стаціонарне лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19), що передбачені програмою медичних гарантій та оплачуються Національною службою здоров’я України за Договором про медичне обслуговування населення, комунальним некомерційним підприємством «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» повернуто на рахунки заявників.
Просимо звернути увагу мешканців Каховської територіальної громади, за наявності факту стаціонарного лікування коронавірусної хвороби за власний рахунок (наявність чеків з аптечних закладів обовʼязкова), на можливість звернутися з письмовою заявою на імʼя міського голови за адресою м.Каховка, вул.Велика Куликовська, буд.103, або надати заяву на електронну адресу: zayavi@kahovka-rada.gov.ua .
Бережіть своє здоровʼя, будьте відповідальними за себе та близьких!