Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

У МПК «Меліоратор» відбувся святковий концерт до Дня міста

21.09.2021

17 вересня в МПК «Меліоратор» відбулося урочисте свято, присвячене 230-ій річниці з Дня народження міста Каховка.

На свято завітали почесні гості з області, району, сусідніх територіальних громад. А також – керівництво Каховської громади, депутати Каховської міської ради, Почесні громадяни міста Каховка, керівники установ, підприємств, організацій міста.

Зі сцени до усіх присутніх звернувся міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ: «Коли винахідницю та автора назви малої планети за номером 2894 запитали, чому саме ця назва, вона відповіла «Хто ж не знає Каховку? Це прекрасне місто з легендарною історією, яку творять щирі та добрі люди!». Так от, моя мрія – щоб планета з назвою «Каховка» сяяла не лише на зоряному небосхилі, а й на Землі, у кожного в серці – нехай маленькою, але яскравою зірочкою у нашому південному регіоні. Це місто дороге мені, де б я не знаходився. З Днем народження, моя рідна Каховка!».

З привітальним словом до глядачів звернулися також:

-голова Херсонської обласної ради – Олександр САМОЙЛЕНКО;

- голова Каховської районної ради – Валерій БРУСЕНСЬКИЙ;

- перший заступник голови Каховської районної державної адміністрації – Андрій ЛИМАН;

- голова Таврійської міської ради – Микола РІЗАК;

- голова Любимівської селищної ради – Сергій КОНОВАЛОВ;

- Митрополит Новокаховський і Генічеський ФІЛАРЕТ;

- Благочинник Каховського району, протоієрей Миколай БОЙКО.

Під час святкового концерту відбувалося нагородження кращих каховчан у різних номінаціях до Дня міста.

Заступник міського голови, депутат Херсонської обласної ради – Галина ГОНДАРЕВА, користуючись нагодою, нагородила Почесною грамотою голови Херсонської ОДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Херсонщини та з нагоди Дня підприємця, що відзначався 5 вересня, Юрія БІЛІЧЕНКА та Максима ШТЕФАНА.

На сцені глядачів радували та приємно дивували своїми виступами:

- народний ансамбль танцю «Надія»;

- зразковий ансамбль танцю «Радість»;

- студія бального танцю «Престиж»;

- хореографічна студія МПК «Меліоратор»;

- музикант Олександр КОВАЛЬЧУК;

- вокалісти – Анна БОГИНСЬКА, Юрій ІВАНОВ, Денис КИРИЦЕНКО, Володимир ЮЛЮГІН, Арсеній ПАСТУШЕНКО, Ольга ОСИПЕНКО, Юлія ВАЩЕНКО.

Паралельно у фойє палацу культури діяла фотовиставка «Ініціативні, сучасні, відомі…», де у всіх присутніх була можливість познайомитися з каховчанами, які досягли успіху у своїй професії на всеукраїнському, європейському та всесвітньому рівні і прославляють Каховку на всіх континентах Земної кулі.

Всі вони привітали рідне місто зі святом, а Дмитро ДУБАС – київський ресторатор, власник мережі пабів («Аутпаб», «Бестія», «Подшоффе») – та Роман МАЦЮТА (який був присутній на святковому заході) – відомий музикант, співак та актор – передали усім каховчанам та глядачам концерту відео-привітання. Виставку можна переглянути тут: https://cutt.ly/bEfNv8w .

Вітаємо всіх з Днем народження нашого славного, квітучого, неповторного міста!

Усі фотографії з заходу можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/UEfNiPY .