Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

У КМ КМЗ відбулося відкриття виставки до Великодніх свят

28.04.2021

Сьогодні, 28 квітня, у Каховському міському культурно-методичному закладі (директорка — Інна Матросова) відбулося відкриття виставки «Світла радість у Великодньому вінку».

На захід завітали міський голова Віталій Немерець, секретар Каховської міської ради Ірина Гончарова, заступниці міського голови Галина Лобунько і Галина Гондарева, керуючий справами виконавчого комітету Віталій Чернявський. Керівництво Каховської міської територіальної громади привітало усіх причетних із відкриттям святкової виставки.

На виставці було представлено 43 Великодніх віночки з різноманітних, несподіваних матеріалів та основ, створені:

- творчою групою Каховського міського культурно-методичного закладу на чолі з майстринею Іриною Тищенко;

- вихованцями зразкової студії «Сувенір» Центру дитячої творчості (керівниця — Ірина Крутько) (23 шт.);

- майстринями села Чорноморівка;

- викладачкою Каховської школи мистецтв — Маргаритою Шевченко.

Під час свого виступу Маргарита Шевченко запропонувала започаткувати нову традицію: проводити щорічно конкурс писанок, якими потім буде прикрашатися Каховська громада. Міський голова Віталій Немерець охоче підтримав цю творчу пропозицію.

На виставці також діє фотозона «Мереживний Великдень», яку вже 29 квітня презентуватимуть на центральній площі міста, щоб усі бажаючі могли зробити святкове фото та отримати чудовий настрій перед Великоднем.

Виставка «Світла радість у Великодньому вінку» діятиме до кінця травня. Запрошуємо відвідати!