Неділя 24 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

У КМ КМЗ відбулися святкові заходи та нагородження до Дня працівників освіти

01.10.2021

30 вересня, напередодні Дня працівників освіти, у Каховському міському культурно-методичному закладі відбулася тематична святкова програма «Педагогічний Оскар – 2021».

На свято завітало керівництво громади — перший заступник міського голови Руслан РОМАНЕНКО та новопризначений перший заступник міського голови Галина ГОНДАРЕВА, начальник управління освіти Оксана КРУКОВСЬКА, а також керівники закладів освіти Каховської територіальної громади.

Ведучі заходу — Аліна ЩАДНЕВА та Андрій ВІТВІЦЬКИЙ — оголосили про відкриття церемонії нагородження представників найдивовижнішої, найпотрібнішої, найнезаміннішої професії — «Педагогічний Оскар-2021».

Зі сцени лунали найтепліші привітання від керівництва громади та начальника управління освіти для шановних працівників освітньої сфери.

Депутат Херсонської обласної ради, новопризначений перший заступник міського голови Галина ГОНДАРЕВА вручила стипендії в розмірі 2 тисяч гривень у рамках програми стимулювання кращих педагогічних працівників у галузі освіти Каховської територіальної громади за підсумками 2020-2021 навчального року:

у номінації «Загальна середня освіта»:

РЯБОВІЙ Галині (ЗОШ №1);

КРЕТО Олені (ЗОШ №1);

ДИРДІНІЙ Наталі (СЗОШ №2);

ЛОБУР Тетяні (ЗОШ №3);

ГРЕК Ірині (ЗОШ №5);

ПІНЧУК Галині (ЗОШ №6);

ЯКИМОВІЙ Ользі (Каховська гімназія);

МИХАЙЛЕНКО Наталії (Каховська гімназія);

ОНИСЬКІВ Тетяні (Коробківський ЗЗСО);

ЮРІВ Ірині (Малокаховський ЗЗСО);

у номінації «Дошкільна освіта»:

ГОЛІВЕЦЬ Інні (ЗДО №3);

ПАНЧЕНКО Ксенії (ЗДО №3);

РУДЕНКО Вікторії (ЗДО №5);

КОЗЛОВІЙ Оксані (ЗДО №6);

ХАВХУН Ірині (ЗДО №7);

РУДЕНКО Юлії (ЗДО №8);

АНДРЮЩЕНКО Тетяні (ЗДО №8);

ПІЦІ Наталії (ЗДО №9);

ЯКОВЕНКО Ользі (ЗДО №10 );

ЛОПАТІНІЙ Ользі (Коробківський ЗДО);

у номінації «Молодий педагог»:

ШУЛЬЗІ Оксані (ЗДО №5);

ГАДОМСЬКІЙ Вікторії (ЗДО №8);

у номінації «Інклюзивна освіта»:

БАЛАШОВІЙ Світлані (ЗДО №7);

ПРОЗОР Тетяні (ЗДО №9);

ДОЦЕНКО Ірині (ЗДО №8);

ЛУГОВІЙ Оксані (ЗОШ №3);

у номінації «Позашкільна освіта, гурткова робота»:

ЗУБКОВІЙ Наталії (ЦДТ);

СУШКО Олені (СЮТ);

ПОПОВСЬКІЙ Катерині (Каховська гімназія);

ТРИНКАЛЬ Ірині (Каховська гімназія).

Якість освітнього процесу завжди показують результати зовнішнього незалежного оцінювання. Ведучі відзначили, що заклади загальної середньої освіти Каховської громади за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році мають найкращі результати в Херсонській області.

Депутат обласної ради, новопризначений перший заступник міського голови Галина ГОНДАРЕВА у номінації «Висока педагогічна якість» за сумлінне виконання обовязків, пов’язаних з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році, вручила подяки від Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти відповідальним за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

КУРАКОВІЙ Наталії;

ПЕНДАЛЬЧУКУ Віктору;

САБОДАШ Вікторії;

РОЗИСКУЛ Оксані;

ЛУЩИК Ірині;

КОРИНЕЦЬКІЙ Ірині.

Перший заступник міського голови Руслан РОМАНЕНКО урочисто передав грамоти керівникам закладів освіти Каховської територіальної громади для вручення працівникам відповідних закладів освіти у номінації «Мудрі і вічно серцем молоді». Кожен працівник 1 жовтня в урочистій атмосфері отримав від керівника закладу освіти свою нагороду.

Начальник управління освіти Оксана КРУКОВСЬКА у номінації «Педагогічна майстерність» нагородила переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, учня 9 класу ЗОШ №5 — КУДЛАЯ Олексія та його наукового керівника, вчителя ЗОШ №5 — ГРЕК Ірину.

На сцені для глядачів виступили:

- хореографічний ансамбль «Веселушки» центру дитячої творчості;

- зразковий художній вокальний колектив «Барвограй» Каховської гімназії;

- соліст Каховського міського культурно-методичного закладу КИРИЦЕНКО Денис;

- вокаліст НОСОВ Дмитро.

Шановні працівники освіти, вітаємо вас з нагородами! Нехай вам завжди привітно посміхаються діти, нехай вас поважають їхні батьки! Зичимо, щоб родинне тепло і затишок оберігали вас, а перемоги — окриляли на нові звершення та здобутки!

Усі фото можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/ZESqmBN .