UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

У Києві відбувся фінал Чемпіонату України з баскетболу3х3


22.09.2016

11 вересня 2016 року в місті Києві, у самому серці столиці на Хрещатику відбувся фінал Чемпіонату України з баскетболу 3х3 2016 року. В змаганнях, організованих Федерацією баскетболу України, взяли участь по 20 найсильніших команд України в категоріях «Чоловіки», «Юнаки U18» та «Жінки», які стали найсильнішими в регіональних етапах, а також завоювали право участі завдяки загальнонаціональному рейтингу. Кожна гра «приковувала» погляди глядачів і перехожих, оскільки відрізнялася видовищністю, якістю та непередбачуваним результатом. Учасники билися до фінального свистка, не шкодуючи сил, оскільки на кону стояло звання найсильнішого в країні. Також в рамках фіналу були проведені, що вже стали традиційними, конкурси дальніх кидків і кидків зверху. Крім якісного баскетболу, всі учасники і глядачі змогли стати свідками масштабного параду юних баскетболістів.
Серед двадцятки кращих чоловічих команд країни була присутня і команда з Каховки «Pain & Gain» (у складі Олексія Середи, Сергія Владимиренка, Дмитра Федорчука та Вадима Ігнатова), яка здобула друге місце на регіональному етапі, що відбувся в м. Каховці 24 серпня. Хоча нашім хлопцям і не вдалось поборотись за призові місця, вони достойно представили місто на всеукраїнському фіналі, показали гарну гру та жагу до перемоги. Обіграли команди «Smile» (м. Житомир) з рахунком 10:7 та «Где Леха?» (м. Рівне) з рахунком 7:0. Поступилися команді «Буковель» (збірна України з баскетболу) 5:11 та команді «4 по 100» (м. Кіровоград) з рахунком 4:11.
Команда «Pain & Gain» висловлює подяку тренеру КЗ «ДЮСШ», Заслуженому тренеру України Валерію Спиридоновичу Зарецькому та відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради за надану допомогу у підготовці та організації поїздки команди на фінал Чемпіонату України.

Фото: