UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

У Каховці відкрито новий сучасний скейт-майданчик


20.07.2021

18 липня 2021 року відбулась радісна та довгоочікувана подія для каховчан - відкриття нової локації активного відпочинку для молоді, першого у місті скейт-майданчику, який стане не лише осередком сучасної молодіжної субкультури, а й простором для прихильників здорового способу життя.
Даний проект виконано з метою розвитку інфраструктури Каховської територіальної громади за підтримки органів влади, злагодженої роботи компанії RightPark, яка спеціалізується на виробництві скейт-майданчиків та завдяки благодійній допомозі Каховської філії ТОВ «АТ Каргілл».
«Ще у вересні минулого року я зустрівся з групою дітлахів, які гасали на самокатах та скейтах на ділянці між ЦУМом на Корона Плазою і вони тоді звернулися до мене, як до кандидата на посаду мера, з проханням встановили такий скейт-манданчик у нашому місті. Навіть листа написали. Я щиросерце позаздрив їхній можливості, забуваючи про всі проблеми, просто гасати з друзями - їхньому простому дитячому щастю. Тоді я пообіцяв втілити цю їх мрію в реальність, і ось це сталося» - поділився своїми спогадами Каховський міський голова Віталій Немерець.
Секретарем Каховської міськради Іриною Гончаровою представникам Каховської філії ТОВ «АТ Каргілл» було вручено Грамоту міського голови за вагомий внесок у розбудову соціальної, освітньої та фізкультурно-спортивної інфраструктури Каховської міської територіальної громади, багаторічну підтримку фізкультурно-спортивного руху та пропаганду здорового способу життя серед мешканців громади
Теплі слова привітання висловили секретар Каховської міської ради - Ірина Гончарова, лідер благодійного комітету Каховської філії ТОВ «АТ Каргіл», керівник з навчання та розвитку персоналу - Анна Вдовіченко та керівник виробництва Каховської філії ТОВ «АТ Каргілл» - Михайло Черніков.
Чудовими, запальними танцями порадували всіх присутніх вихованці студії сучасного танцю «MIRI DANCE» (керівник Христина Кудрицька), приклад безпечного руху на скейті показали скейт-бордисти-аматори, а всі маленькі каховчани мали змогу поласувати смачним морозивом.
Нагадуємо, що скейтбординг відносять до розряду екстремальних і травмонебезпечних. Тому не варто забувати, що падають усі, без винятку і досить часто. Не можна нехтувати захистом, початківцям краще убезпечити себе наколінниками або шоломом. Тож, закликаємо всіх присутніх - контролюйте свій драйв при випробовуванні своїх спортивних можливостей.

Фото: