Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

У Каховці відбувся шаховий турнір до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

12.05.2021

У рамках заходів з нагоди відзначення в Каховській МТГ 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в шаховому клубі МПК «Меліоратор» з 03 до 08 травня 2021 року проходив відкритий шаховий турнір пам’яті ветеранів шахів.

У турнірі взяли участь 25 шахістів з Каховки, Нової Каховки, Таврійська, Роздольного. Першість у триденному турнірі розігрувалась за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 20 хв. до кінця партій кожному з учасників.

Вирішальним виявився останній ігровий день, коли і визначились усі призери турніру. Переможцем став новокаховчанин Олександр Межуєв (7,5 очок), на другому місці кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський (7 очок). Таку ж кількість балів набрав ще один кандидат у майстри спорту - каховчанин Артур Ралко, але, маючи гірші додаткові показники, він розташувався на третій сходинці турнірної таблиці.

У заліку серед ветеранів трійка призерів виглядає наступним чином: І місце - Володимир Якуба (Н.Каховка), ІІ - Микола Макуха (Таврійськ), ІІІ - Віталій Явнюк (Каховка). Серед жінок-учасниць кращий результат показала Оксана Берднікова (Каховка).

Переможця та призерів турніру (у кожній категорії) було нагороджено медалями та грамотами від організаторів змагань (Федерації шахів м.Каховка, відділу у справах молоді та спорту, управління культури і туризму Каховської міської ради), а також цінними призами від спонсора.