UKR
Понеділок 29 Травня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУ Каховці відбулися змагання серед паралімпійців


27.09.2021

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні та 230-ї річниці з Дня заснування міста Каховка на базі комунального закладу Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат» відбулися спортивні змагання Каховської ТГ серед осіб з інвалідністю.

10 вересня проходили змагання з настільного тенісу, за підсумками яких перше місце посів Максим Раєв, друге - Валентина Подаляко, третє - Андрій Лещінський.

17 вересня відбулися відкриті змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол). За результатами змагань перше місце серед чоловіків посів Максим Раєв, друге місце - Андрій Лещінський, третє місце - Віктор Дрочов. У заліку серед жінок перемогла Віра Ткаченко, на другому місці - Валентина Подаляко, на третьому - Оксана Галацан.

Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами та кубками від організаторів: Каховської філії регіонального центру «Інваспорт», відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, адміністрації геріатричного пансіонату.

 

 

Фото: