UKR
Понеділок 22 Липня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

У Каховці відбулася традиційна молодіжна спартакіада


11.05.2021

10 травня 2021 року на с/к «Олімпійський» відбулася традиційна ХVІ молодіжна спартакіада Каховської МТГ, присвячена Дню пам’яті та примирення, 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України.

Цього року в змаганнях Спартакіади взяли участь дев’ять команд (близько 80 учасників): військово-патріотичний гурток «Сіроманці» (ЦДТ), «Мандрівник» (СЗЗСО №2), «Інваспорт», ДЮСШ Каховської міської ради, «Фортуна», «Імпульс», «Адреналін», «Нам тут жити!», ГО «СК «Капоейра».

Першість у командному та особистому заліку визначалась у 8 видах спорту: шашки-64, стрільба з луку, легкоатлетична естафета (4 х 100м) з елементами кросфіту, волейбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, гирьовий спорт і традиційно перетягування канату (результат якого не включався до загальнокомандного заліку).

Під час урочистого відкриття Спартакіади учасників та вболівальників привітав міський голова Віталій Немерець.

Як завжди, змагання Спартакіади проходили у дружній, доброзичливій обстановці та принесли багато задоволення і нових яскравих вражень учасникам та вболівальникам. За підсумками першості в особистому заліку з видів спорту переможцями ХVІ молодіжної Спартакіади стали:

Дартс (дівчата):

Карпізіна Людмила («Адреналін»)

Дартс (юнаки):

Сахарчук Володимир («Адреналін»)

Шашки-64 (дівчата):

Сахарчук Альбіна («Адреналін»)

Шашки-64 (юнаки):

Новожилов Костянтин («Нам тут жити!»)

Стрільба з лука (дівчата):

Буланая Світлана («Адреналін») та Грушко Тетяна («Мандрівник»)

Стрільба з луку (юнаки):

Мінський Григорій («Нам тут жити!»)

Гирьовий спорт (вправа – ривок, вага гирі - 16 кг, абсолютна вагова категорія):

Шруб Олександр («Адреналін»)

Стрільба з пневматичної гвинтівки (дівчата):

Місюра Діана («Сіроманці»)

Стрільба з пневматичної гвинтівки (юнаки):

Мінський Григорій («Нам тут жити!»)

У командних змаганнях з легкоатлетичної естафети (4х100м) з елементами кросфіту кращий результат показали представники команди ДЮСШ. У волейболі перемогу святкувала команда «Фортуна». Фінішувала молодіжна Спартакіада змаганнями з перетягування канату. Тут перемогу святкувала команда «Адреналін», яка у фіналі здолала опір опонентів з «Фортуни».

За підсумками ХVІ молодіжної Спартакіади Каховської ТГ 2021 року у загальнокомандному заліку перемогла команда «Адреналін», на другому місці – команда «Нам тут жити!», на третьому – ДЮСШ Каховської міської ради.

Команда «Адреналін» нагороджена перехідним почесним Кубком та почесним дипломом. Переможці та призери Спартакіади в особистому та командному заліку були відзначені дипломами і призами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради. Почесні нагороди учасникам вручив міський голова Віталій Немерець. Також всі учасники Спартакіади отримали солодкі подарунки від організаторів (відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради за підтримки активістів молодіжного та фізкультурно-спортивного руху міста).

 

Фото: