UKR
П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинУ КАХОВЦІ ДІЄ ПРОГРАММА СТЕРИЛІЗАЦІЇ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК.


26.07.2018

З метою зменшення напругу між двома полярними таборами - зоозахисниками та тими, кому заважають чотирилапі на вулицях міста, активісти поставили завдання владі створити муніципальну Програму зменшення чисельності безпритульних собак гуманними методами та їх вакцинацію від сказу.
В результаті на березневій сесії Каховської міської ради, прийнято рішення про виділення коштів на муніципальну Програму, виконання якої довірили Олександру Тернавському та його ГО «Таврійське товариство захисту тварин».
Таким чином у Каховці була запущена програма "Відлов - стерилізація - вакцинація від сказу - випуск на місце ореола проживання". Для перетримки відловлених тварин пристосоване приміщення на Промзоні, закуплено 10 кліток, обладнана операційна. Стерилізацію здійснює новокаховський ветеринар В.Кондаков. На даний момент вже простерилізовано близько 30 собак.
Стерилізованих собак реєструють в журнал обліку за номерами білої круглої кліпси, що закріплюється їм на вухо.
За місяць заплановано простерилізувати 50 тварин. У серпні - ще стільки ж.
Якщо ви на придомових територіях доглядаєте безхатніх собак, прохання дзвонити на контактний телефон організації «Таврійське товариство захисту тварин» - 0955031344 та повідомляти про місцезнаходження тварини, яку бажано простерилізувати. Дана робота проводиться з метою зупинення зросту популяції собак та спокою і безпеки мешканців міста Каховка.

Джерело: "Каховська Зоря"

 

Фото: