Субота 16 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

У Каховської громади з’явився новий шкільний автобус

27.08.2021

26 серпня десять територіальних громад Херсонщини, в тому числі і Каховська, отримали сучасні шкільні автобуси. Ключі від «Школяриків» територіальним громадам передав голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

Зокрема, автобуси отримали представники Верхньорогачицької, Генічеської, Голопристанської, Каховської, Милівської, Нижньосірогозької, Рубанівської, Скадовської, Станіславської та Тягинської громад.

Очільник області зазначив, що добре розуміє, що це не вирішує повну потребу в забезпеченні транспортом, проте держава та команда ОДА продовжать реалізовувати заходи, спрямовані на покращення якості галузі.

В цілому за останні 5 років за рахунок державних коштів (освітня субвенція, інфраструктурна субвенція громадам, державний бюджет) Херсонщина отримала близько 80 автобусів.

Щодо нового навчального року Сергій Козир зазначив, він розпочнеться з 1 вересня та проходитиме у звичному режимі. На цьому 26 серпня також наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду.

Інформація з офіційного сайту Херсонської обласної державної адміністрації