UKR
Четвер 20 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

У Каховській лікарні розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19


01.11.2021

В умовах значного погіршення епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області, розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру Миколи Якименка від 23.10.2021 р. №67 вирішено розгорнути мобільний госпіталь ДСНС на території КНП «Каховська ЦМЛ ім.Панкеєвих» для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Забезпечення сприяння ДСНС в розгортанні та функціонуванні мобільного госпіталю покладено на Каховську РДА, Каховську та Новокаховську міські ради спільно з ДСНС. Для забезпечення підключення мобільного госпіталю до електромережі задіяно також АТ «Херсонобленерго».

З інформаційною довідкою про мобільний госпіталь МНС України можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/2RBTILH .

Міською постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконачого комітету Каховської міської ради було створено тимчасовий штаб із розгортання та забезпечення функціонування мобільного госпіталю ДСНС на території Каховської ЦМЛ, у роботі якого задіяно керівників усіх комунальних підприємств міста.

Розміщений мобільний госпіталь складається з 35 наметів та модулів, 24 з яких - палати для пацієнтів та блок інтенсивної терапії. Госпіталь автономний, забезпечений електрогенераторами, тепловими гарматами та баштами освітлення. Його запуск дає змогу посилити потужності лікарні на 120 ліжкомісць для хворих на коронавірус.

27 жовтня розгортання роботи мобільного госпіталю ДСНС проінспектував заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Херсонщину разом з Давидом Арахамією, Володимиром Івановим, Сергієм Козирем, Геннадієм Лагутою, Олександром Самойленком. «Мобільний госпіталь ДСНС прибув до Херсонщини для підсилення, адже ситуація з COVID-19 в області викликала багато питань і потрібна була допомога держави. Тому було ухвалено рішення Кабінетом Міністрів разом з Офісом Президента, Міністерством охорони здоров’я, що саме сюди поїде мобільний госпіталь ДСНС» - сказав Кирило Тимошенко представникам ЗМІ після огляду госпіталю.

29 жовтня у мобільний шпиталь ДСНС на території Каховської центральної міської лікарні ім.родини Панкеєвих госпіталізовано перших пацієнтів. У розпорядженні медичного персоналу є найсучасніше медичне обладнання в необхідній кількості. Враховуючи наявність досвідчених фахівців, увесь медичний персонал достатньо спокійний і знаходиться у повній готовності надавати медичну допомогу усім, хто її потребує.

Бережіть себе і своїх близьких! У разі відсутності протипоказань - вакцинуйтеся!

 

Фото: