Четвер 25 Лютого 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

У Херсонській ОДА обговорили актуальні питання розвитку освітньої галузі області

15.02.2021

10 та 11 лютого управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації провело робочі наради з обговорення актуальних питань розвитку освітньої галузі області. У нараді брали участь начальники відділів та управлінь освіти Херсонської області. Каховська міська територіальна громада була представлена начальницею управління освіти Каховської міської ради.

На обговорення було винесено питання щодо:

особливостей проведення ЗНО в умовах децентралізації;
реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області на 2017-2024 рр»;
установчих документів закладів освіти та упорядкування опорних закладів та їх філій.

Особлива увага приділилась обговоренню питання про створення ліцеїв та приведення мережі закладів освіти територіальних громад у відповідність до чинного законодавства в умовах реформування освітньої галузі.