Субота 16 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

У фойє міської ради діє виставка архівних документів “До 30-ої річниці незалежності України”

19.08.2021

З 16 серпня у фойє Каховської міської ради (вул.Велика Куликовська, буд.103) діє виставка архівних документів "До 30-ої річниці незалежності України".

На виставці представлено документи з фондів Державного архіву Херсонської області за 1918-1919 роки, а також - документи з архівного відділу Каховської міської ради.

Окремої уваги заслуговує рішення ІХ сесії Каховської міської ради народних депутатів ХХІ скликання від 16.10.1991 року №99/9, згідно з яким було підтримано Акт проголошення незалежності України. Також депутати закликали мешканців міста Каховка підтримати цей надзвичайно важливий документ на референдумі 01.12.1991 року. Саме з цього рішення розпочалася незалежність Каховки.

Запрошуємо всіх охочих відвідати цей цікавий куточок історії нашого міста!