UKR
Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

У ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ


22.02.2016

20 лютого 2016 року у Каховці відзначили другу річницю трагічних подій у Києві, коли в результаті снайперських розстрілів із життя пішло 106 учасників Майдану. До організації заходів долучилися волонтери, активісти громадського руху, працівники культури, влада міста та району.
За ініціативи громадської організації "Громадянська відповідальність" та Каховської райдержадміністрації у залі будинку культури ім. Фрунзе відбувся вечір-реквієм "Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали...". Хвилина мовчання, спогади і свічки, пронизливі слова і пісні несли всім присутнім водночас сум і надію на краще майбуття України. Присутні поклали квіти та запалили свічки біля стенду з фотографіями загиблих героїв.
Завершальним акордом цього дня став флеш-моб, організований громадськими організаціями міста та відділом культури Каховської міської ради. На центральну площу міста прийшла, переважно, молодь. Лунають щирі слова ведучого і ось із запалених свічок, завдяки присутнім, з’являється контур Янгола-охоронця, який захистить Україну та її синів своїм крилом.


Фотографії Олександра Глущенка та Владислави Базилевич

 

Фото: