UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

У МІСТІ ЗАСЯЯЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА


29.12.2014

26 грудня у Каховці відбулося святкове відкриття новорічної ялинки. На свято з радістю завітали усі дітлахи, разом з якими аніматори організували дружній хоровод навколо лісової красуні. Біля ялинки встановили невеличку сцену, на якій виступали танцювальні та співочі колективи міста, каховчан вітали з прийдешніми святами міський голова Олександр Карасевич, представники влади та громади міста.

Варто відзначити, що відкриттю ялинки передував міський конкурс новорічної іграшки (організатор конкурсу — відділ культури Каховської міської ради), до якого активно долучилися як діти, так і дорослі. Цього року на головній новорічній ялинці міста каховчани зможуть побачити майже усі іграшки, які були виконані в рамках конкурсу.

Цікаво, що іграшки були зроблені з “підручних” матеріалів: пластику, фольги, дерева, тканини. Більш маленькі та тонкі іграшки — чарівний чобіток, новорічний баранчик, веселі дзвоники та багато інших — можна побачити у фойє Каховського історичного музею.

Користуючись нагодою, під час відкриття ялинки, на сцену запросили та привітали дипломантів обласної ради та голови обласної державної адміністрації. За значні досягнення в розвитку молодіжного та громадського руху міста, ними стали: Світлана Зібіньова, Євгенія Окул, Наталія Горбач, Олександр Зікранець, Микола Огданець.

То ж бажаємо у наступному році натхнення, творчих успіхів, яскравих ідей та їх втілення на благо громади.

 

 

 ©  Фотографії Владислави Базилевич

Фото: