UKR
Понеділок 26 Лютого 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

У КАХОВЦІ ГОТУЮТЬСЯ ДО 4 ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ


17.01.2015

16 січня 2015 року в приміщенні міськвиконкому відбулося засідання з питання підготовки до проведення 4 хвилі часткової мобілізації. У роботі засідання взяли участь міський голова Олександр Карасевич, перший заступник міського голови Павло Пуляєв, комісар Каховського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Велікорецький, керівники підприємств та організацій міста.

 Під час зустрічі основною темою обговорення стала організація процесу проведення четвертої хвилі мобілізації особистого складу та залучення необхідної для цього техніки. Військовий комісар повідомив присутніх, що з метою проведення ротації військовослужбовців та згідно з Указом Президента України з 20 січня 2015 року в Україні розпочинається 4 хвиля часткової мобілізації. Усі військовозобов’язані, які проживають на території міста та району віком від 20 до 50 років, зобов’язані з’явитися до Каховського ОМВК до 25 січня для проходження медичної комісії, незалежно від того прибула повістка чи ні.

Військовий комісар поінформував присутніх про проведені заходи, проведені ОМВК у рамках підготовки до четвертої черги часткової мобілізації. На сьогодні проведено уточнення залишків мобілізаційних ресурсів військовозобов’язаних та техніки військового комісаріату, проведено заняття з інспекторами військово-облікових столів по проведенню оповіщення військовозобов’язаних та виклику їх для проходження медичної комісії, налагоджена взаємодія з начальником Каховського РВ УМВС щодо надання допомоги інспекторам із зазначеного завдання. З головним лікарем ЦРЛ узгоджене питання проходження медичної комісії військовозобов’язаних. З метою перевірки стану військового обліку керівникам підприємств, установ та організацій направлено листи із визначеними завданнями. Також було вирішено Каховському ОМВК направляти представників, за графіком попередньо погодженим з керівниками, до кадрових відділів підприємств, установ та організацій міста для видачі військовозобов’язаним цих підприємств “повістки”.