UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин«Твори добро» у міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями


03.12.2020

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики нашої країни.
3 грудня у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відбулося свято для діточок під гаслом «Твори добро», а гостями заходу стали секретар Каховської міської ради Ірина Гончарова і начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипниченко. В цей же день представники влади завітали і до громадської організації товариства «Надія» та привітали присутніх та голову товариства.
«Міжнародний день людей з інвалідністю - справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами - це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто допомагає. Адже разом з допомогою цим дітям ми теж стаємо трошки краще, трошки людяніше. Тому не відвертайте очі від них на вулиці, вони потребують нашої підтримки. Нашого погляду та усмішки. Це найменше, що ми можемо їм дати і це найменше, що потрібно щоб нам залишатись людьми», - написала на своїй сторінці у соцмережі пані Ірина.
Також Ірина Анатоліївна подякувала за самовіддану працю усім, хто займається опікою й вихованням наший маленьких янголяток, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги - реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Фото: