UKR
Середа 19 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Турнір з шашок-64 до Дня визволення Каховки


09.11.2016

6 листопада 2016 року в Палаці культури «Меліоратор» відбувся відкритий міський турнір з шашок-64, присвячений 73-й річниці визволення м. Каховки від нацистсько-фашистських загарбників. В турнірі, організованому Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту, відділом культури Каховської міської ради, взяли участь 17 шашкістів з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Іванівського та Бериславського районів.
Першість в турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 8 турів (по дві партії у турі з жеребкуванням початкових ходів). За підсумками змагань у загальному заліку переможцем став представник Нової Каховки Анатолій Горбач (13 очок з 16-ти можливих). На другому місці - Володимир Дем’янюк з с. Костогризові Каховського р-ну (12 очок), на третьому - Валерій Лункін з Іванівського району (11 очок).
У заліку серед жінок перше місце у Ольги Мелехиної (с. Малокаховка), друге здобула Альбіна Терещенко (Н.Каховка), третє - Альбіна Сахарчук (Каховка). Серед ветеранів кращий результат показав каховчанин Микола Чепурний, а серед кадетів - Олена Резнікова (Каховка). Окремо варто відзначити доволі успішну участь в турнірі наймолодшого учасника - 5-річного каховчанина Андрія Ісаєва.
Переможці та призери турніру були нагороджені почесними грамотами та призами від організаторів.

 

К.Чорнощоков,
головний суддя змагань,
голова правління КМШФ