UKR
Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Турнір з шахів з нагоди відзначення Дня Незалежності України.


27.08.2020

23-24 серпня 2020 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий міський турнір з шахів, присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях, організованих спільно федерацією шахів м. Каховки та відділом у справах молоді та спорту міської ради, при організаційній підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор», взяли участь 14 шахістів з Каховки, Н.Каховки та Роздольного.
Першість в змаганнях визначалась за міжнародними правилами гри у блискавичні шахи (бліц) за коловою системою (в два кола) та контролем часу 5 хв. кожному учасників на партію.
У підсумку переможцем турніру став представник Н.Каховки Олександр Межуєв. На другому місці - кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський, на третьому - Дмитро Криштопа (Н.Каховка).
У заліку серед ветеранів призові місця розподілились наступним чином:
І - Олег Пільщіков (Каховка)
ІІ - Володимир Якуба (Н.Каховка)
ІІІ - Анатолій Назаров (с. Роздольне).

5 вересня 2020 року о 10.00 в шаховому клубі МПК «Меліоратор» стартує традиційний відкритий міський турнір з шахів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича. Турнір буде проводитися за правилами швидких шахів (рапід) з контролем часу 20 хв.