UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Турнір з футзалу пам’яті футболістів Каховщини.


21.03.2017

19 березня 2017 року в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (45 років і старші), присвячений пам’яті футболістів Каховщини. В турнірі взяли участь чотири команди: «Каховка-45», «Каховка-40», «Скіф» (Н.Сірогози) та «Вікторія» (Асканія-Нова). Організатори турніру: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, відділ освіти та КЗ «ДЮСШ». Каховське ТОВ «Тройка» забезпечила всіх учасників мінеральною водою «Каховка».
Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань та вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Футболісти-ветерани та вболівальники вшанували хвилиною мовчання пам’ять футболістів Каховщини, які завчасно пішли з життя.
Всі матчі турніру проходили у цікавій, безкомпромісній спортивній боротьбі. У складах команд виступали добре відомі у минулому футболісти Херсонщини: Сергій Дегтярьов, Юрій Повх, Сергій Величко, Василь Філіппов, Юрій Балицький та інші. Ветерани футболу хоча і втратили швидкість, але це компенсувалося непоступливим характером, технічною майстерністю та «футбольними хитрощами».
Першість у турнірі розігрувалась за «коловою» системою. За підсумками змагань, перемогу святкували господарі з команди «Каховка-45» у такому складі: Олександр Іванов, Ігор Бойко, Сергій Кашулін, Сергій Дегтярьов, Юрій Повх, Олексій Шешеня та Валерій Баранов. На другому місці - команда «Скіф» (Н.Сірогози), на третьому - «Вікторія» (Асканія-Нова).
Кращими гравцями у складах команд-учасниць були визнані:
Сергій Дегтярьов («Каховка-45»);
Олександр Кайфель («Скіф» (Н.Сірогози)
Володимир Гриценко («Вікторія» (Асканія-Нова);
Юрій Балицький («Каховка-40»).
Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам-учасницям за підтримку ветеранського спортивного руху та пропаганду здорового способу життя.

Фото: