UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Турнір з футзалу пам’яті футболістів Каховщини


15.03.2016

13 березня 2016 року в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (40 років і старші), присвячений пам’яті футболістів Каховщини. В турнірі взяли участь команді: «Каховка», «Каховка-2», «Тандем» (Н.Каховка), «Скіф» (Н.Сірогози), «Азовець» (Генічеськ) та «Вікторія» (Асканія-Нова). Організатори турніру: відділ

у справах молоді та спорту міської ради, відділ освіти, КЗ «ДЮСШ» та при підтримці ТОВ «Тройка» (мінеральна вода «Каховка»).

Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань та вболівальників вітали міський голова Андрій Дяченко та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Всі присутні вшанували пам’ять футболістів Каховщини «хвилиною мовчання».
Всі матчі проходили у цікавій, безкомпромісній спортивній боротьбі. У складах команд виступало багато відомих у минулому футболістів Херсонщини: Сергій Дегтярьов, Василь Росошик, Юрій Окул, Сергій Величко, Сергій Ружицький, Вадим Жуков, Ігор Штихар та інші. Ветерани футболу дещо втратили швидкісні кондиції, але вони з легкістю компенсувалися непоступливим характером, виконавською майстерністю та «маленькими футбольними хитрощами».

Першість у турнірі розігрувалась за «змішаною» системою. На попередньому етапі команді, розподілені жеребом на дві групи, грали за коловою системою. Місця у групах розподілились за кількістю набраних очок наступним чином:

Група 1:

«Каховка» – 4 (краща різниця забитих та пропущених м’ячів)

«Тандем» (Н.Каховка) – 4

3. «Вікторія» (Асканія-Нова) - 0

 

Група 2:

«Скіф» (Н.Сірогози) – 4

«Азовець» (Генічеськ) – 3

«Каховка-2» - 1

На другому етапі були зіграні стикові матчі:

за 5-6 місця: «Вікторія» (Асканія-Нова) - «Каховка-2» - 0:4;

за 3-4 місце: «Тандем» (Н.Каховка) - «Азовець» (Генічеськ) – 6:4

за 1-2 місце (фінал): «Каховка» – «Скіф» (Н.Сірогози) – 4:0.

 

Отже, за підсумками турніру, перемогу здобула команда «Каховка» у такому складі: Олександр Іванов, Ігор Плотніков, Юрій Окул, Юрій Балицький, Віктор Дзьоба, Ігор Бойко, Сергій Кашулін та Олександр Забара. На другому місці - команда «Скіф» (Н.Сірогози), на третьому – «Тандем» (Н.Каховка). Кращими гравцями турніру були визнані:

«Кращий воротар» - Олександр Іванов («Каховка»);

«Кращий бомбардир» - Ігор Штихар («Тандем» (Н.Каховка) – 6 забитих мячів;

«Кращий гравець» - Сергій Дегтярьов («Каховка-2»).

Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам та учасникам, які знайшли фінансову і організаційну можливість для того, щоб взяти участь у турнірі, а також за підтримку ветеранського спорту та пропаганду здорового способу життя.

 

Фото: